Ochrona obiektów logistycznych, magazynowych i produkcyjnych

Od kilkunastu lat obsługujemy obiekty logistyczne i magazynowe naszych strategicznych Klientów zdobywając w tym czasie doświadczenia.

Elementy dozoru technicznego w postaci kamer przemysłowych i systemów alarmowych konfigurujemy z ochroną fizyczną w postaci wyspecjalizowanej załogi. Rozwiązania techniczne są potężnym wsparciem i w dobie ich dostępności oraz stałych udoskonaleń odgrywają istotną rolę. Nie zmienia to jednak faktu, że najbardziej istotnym elementem tak rozumianego sposobu ochrony są w dalszym ciągu pracownicy ochrony. Na każdym tego typu obiekcie pracownicy ochrony są pierwszą linią reagowania wynikającego z bezpośredniego kontaktu z ruchem osobowo-towarowym lub odbiorem sygnału alarmowego albo zarejestrowaniem intruza.

W związku z powyższym kładziemy ogromny nacisk na przygotowanie załogi do każdego obiektu z osobna. Dokładamy starań aby tak przygotowany i przeszkolony zespół pracowników był stałą załogą dedykowaną do danego obiektu. Stale nadzorujemy i kontrolujemy pracę takich zespołów w celu utrzymania wysokiej jakości usługi. Nawiązujemy ścisłą współpracę z Zleceniodawcą w kontekście obsługi Klientów i pracowników Zleceniodawcy. Jesteśmy przekonani, że rola ochrony na tego typu obiektach nie wyczerpuje jedynie kwestii związanych z bezpieczeństwem, lecz również usprawnia działanie i funkcjonowanie obiektu.