Specjalizacja w ochronie sieci handlowych

Kilkanaście lat współpracy z wiodącymi na rynku spożywczym partnerami podczas ich najbardziej dynamicznego rozwoju zobligowało nas do wytężonej pracy i szukania uniwersalnych rozwiązań.

Uniwersalność rozwiązań polega przede wszystkim na dostosowaniu się do potrzeb Klientów i elastycznym podejściu do zagadnienia ochrony. Rozumiemy doskonale charakterystykę ochrony sieci obiektów handlowych rozproszonych na terenie kraju, odwiedzanych codziennie przez tysiące osób.

Logistyczne wyzwania naszych Klientów są naszymi wyzwaniami w kontekście strat jakie powstają w obszarze tak prowadzonej działalności gospodarczej. Nasi pracownicy terenowi mają doskonałe przygotowanie z zakresu ochrony obiektów handlowych. Dzięki wyspecjalizowanej załodze możemy realizować ochronę z uwzględnieniem szczególnych wymagań i potrzeb wynikających z lokalizacji lub asortymentu i formy sprzedaży.

Wyróżnia nas nasze podejście do ochrony rozproszonych obiektów handlowych na terenie kraju. Przede wszystkim uzupełniamy pracę podstawowej ochrony o innowacyjne rozwiązania, wynikające z wieloletnich doświadczeń w obsłudze obiektów handlowych.

Dlatego też do obsługi obiektów handlowych delegujemy podstawowych pracowników ochrony oraz mobilne zespoły, które mają za zadanie wspierać i uzupełniać podstawową ochronę. W zakresie uzupełniającym prowadzone są działania detektywistyczne zmierzające do wykrycia sprawców kradzieży zorganizowanych lub przeprowadzanych przez pracowników placówki handlowej. Wszystkie zespoły na terenie kraju działają w ścisłej współpracy z Policją na wszystkich jej poziomach organizacyjnych. W mobilnych zespołach pracują specjaliści od analizy zapisu materiału video przygotowani do wykrywania sprawców kradzieży i oszustw.

W ramach uzupełnienia ochrony możemy wykonywać czynności kontrolne placówek handlowych w kontekście generowanych strat inwetaryzacyjnych. Ponadto zajmujemy się sprawami porządkowymi na parkingach dla klientów i problematyką dewastacji obiektów.

Prowadzimy analizę wszystkich wykrytych kradzieży i oszustw. W tym celu dla każdego kontrahenta powołujemy jeden mobilny zespół działający na terenie ogólnopolskim, którego zadaniem jest koordynowanie lokalnych działań oraz powielanie zdobytych doświadczeń i sukcesów. Mobilność i elastyczność jest dla nas wyznacznikiem działania mobilnych zespołów w kontekście kradzieży z rozbojem lub włamań i napadów. Dlatego też w razie potrzeby skupiamy działania naszych pracowników we współpracy z Policją w celu wyeliminowania zagrożenia. W dotychczasowej działalności mamy sukcesy w ujęciu sprawców włamań lub napadów z użyciem broni.

Wszędzie tam gdzie dochodzi do tzw. ciężkiej przestępczości delegujemy wysokiej klasy specjalistów mając świadomość, że podstawowa ochrona nie jest w stanie jej przeciwdziałać.