Usługi dla klientów korpora­cyj­nych

15 lat doświadczenia w specjalistycznej ochronie sieci handlowych.

Usługi dla Klientów Korporacyjnych

Pracując dla Klientów korporacyjnych koncentrujemy się na realnej minimalizacji strat. Realizujemy ochronę tak, że przestaje być postrzegana jako zło konieczne, a zaczyna jako element ograniczający straty.

Ponieważ znamy się na tym świetnie, nie boimy się nowych wyzwań i wysokich oczekiwań naszych Klientów. Wypracowaliśmy wyjątkowy system obsługi Klientów poprzez wydelegowanie osobnych struktur organizacyjnych do obsługi poszczególnych kontrahentów. To unikatowe podejście do usług z zakresu ochrony osób i mienia pozwala nam budować zespoły specjalistów, które doskonale znają specyfikę ochranianego klienta.

Możemy zaoferować obsługę kompleksową polegającą na połączeniu ochrony fizycznej z monitoringiem elektronicznym i konwojami lub obsługę w wybranym zakresie ochrony osób i mienia.


Usługi dla Klientów korporacyjnych konfigurujemy i dostosowujemy do ich oczekiwań oraz potrzeb. W ofercie naszych usług rozróżniamy opcje podstawowe i standardowe oraz niestandardowe. Elastycznie podchodzimy do potrzeb kontrahentów łącząc różne rozwiązania. Realizując ochronę w zakresie podstawowym i zapoznając się ze specyfiką zleceniodawcy zawsze proponujemy niestandardowe rozwiązania będąc przekonanymi o ich celowości. Dlatego nasze usługi mogą mieć charakter:

  • Ochrony fizycznej
  • Ochrony fizycznej uzupełnionej o dozór telewizji przemysłowej
  • Ochrony fizycznej uzupełnionej o systemy alarmowe
  • Ochrony fizycznej uzupełnionej o ochronę operacyjną i audyt
  • Ochrony fizycznej połączonej z konwojem wartości pieniężnych

Wszystkie elementy ochrony konfigurujemy i dostosowujemy w zależności od potrzeb Klientów. Nasze propozycje poprzedzamy analizą na podstawie uprzednio przygotowanej oceny ryzyka. Następnie proponujemy plan ochrony, który omawiamy i ewentualnie dostosowujemy z Klientem.